Greitųjų šachmatų turnyras, skirtas trenerio Richardo Banaičio atminimui pagerbti

2017 m. sausio 14 dieną Jonavoje įvyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas trenerio Richardo Banaičio atminimui pagerbti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A turnyre dalyvavo 91 šachmatininkas. A turnyro Rezultatai
B turnyre žaidė 126 vaikai iki keturiolikos metų. Dalyvavo Ukmergės sporto centro šachmatininkės Liepa Šarkaitė ir Ugnė Šniuikaitė. Ugnė Šniuikaitė mergaičių grupėje iškovojo antrąją vietą. Sveikinimai!

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATAI

Print Friendly

Daugava Chess Winter Chess Cup 2017 RAPID


Sausio 7-8 dienomis Daugpilyje (Latvija) vyko tarptautinis greitųjų ir ,,žaibo“ šachmatų turnyrai. Turnyre dalyvavo keturiasdešim šachmatininkų iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Baltarutsijos. Greitųjų šachmatų turnyre geriausiai sekėsi Normantui Noreikai ir Martynui Dolmantui, abu surinko po penkis taškus iš devynių. Agnė Mickūnaitė apdovanota diplomu kaip jauniausia turnyro dalyvė.

REZULTATAI RAPID
BLITZ
NUOTRAUKŲ GALERIJA

Print Friendly

Šachmatų simultanas su Stanislovu Markevičiumi

Gruodžio 23 d. vaikai buvo pakviesti į Šešuolius sužaisti simultaną su Stanislovu Markevičiumi.Stanislovas buvęs garsaus šachmatininko Vlado Mikėno mokinys. Turnyrą suorganizavo Šešuolių bendruomenės pirmininkas Stasys Budraitis. Ir tai tas kartas kai nesinori kalbėti apie laimėtas ar pralaimėtas partijas, nes sutikti žmonės tokie įdomūs, kad gaila jog per šachmatus neužteko laiko daugiau pabendrauti.

Print Friendly

Kalėdinis greitųjų šachmatų turnyras ,,Grand Prix Beginner “

Gruodžio 18d., Kaune vyko Kalėdinis vaikų greitųjų šachmatų turnyras ,,Grand Prix Beginner“ . Dalyvavo 84 šachmatininkai iki dvylikos metų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Kėdainių bei Ukmergės šachmatinikai. Vaikai sužaidė po septynias partijas. Per uždarymą apsilankė Kalėdų senelis, kuris nugalėtojus pasveikino ir apdovanojo taurėmis, medaliais, diplomais, o kam mažiau pasisekė daiktiniais ir saldžiais prizais. Vėl puikiai sužaidė Ukmergės sporto centro mergaitės. Aštuonmečių vaikų grupėje Liepa Šarkaitė iškovojo II-ąją vietą. Tik pustaškiu, atsiliko Ineta Noreikaitė ir užemė ketvirtą vietą, o Viltė Viktorija Kavaliauskaitė liko penkta.
Agnė Mickūnaitė jau kelintas varžybas kovoja ne su bendraamžiais, o vyresniais vaikais ir jiems nenusileidžia. 2007 metų gimimo grupėje Agnė iškovojo antrąją vietą, o Ugnė Šniuikaitė užemė trečiąją vietą. Vaikų iki dvylikos metų grupėje Vladislava Sokolova taip pat tapo prizininke, iškovojo trečią vietą. REZULTATAI

Print Friendly

Open rapid Panevėžys 2016

Gruodžio 10-11 dienomis Panevėžyje vyko tarptautinis greitųjų šachmatų turnyras ,,Open rapid Panevėžys 2016“. Dalyvavo Ukmergės sporto centro auklėtiniai Martynas Dolmantas, Artūras Mecelis ir Normantas Noreika.

Per dvi dienas buvo sužaistos aštuonios greitųjų šachmatų partijos. Normantas Noreika jaunių iki keturiolikos metų grupėje iškovojo antrą vietą, o Artūras Mecelis jaunių iki dvylikos metų grupėje tapo nugalėtoju. Martynas Dolmantas jaunių iki 18 metų grupėje liko penktas.
Viso turnyre dalyvavo aštuoniasdešimt šachmatininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos, Turkijos, Baltarusijos ir Rusijos.


REZULTATAI

Print Friendly
Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Varžybų nuotraukų galerija
Archyvas
Who's Online
1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members
Statistika