Komandinis greitųjų šachmatų turnyras ,,Prie Šventosios upės“ Valstybės dienai paminėti

Turnyrui jau pasiruošta!!!
Nuotrauka1587

diplomas4 Prie Šventosios upės

Vieta: ,,Vilkmergės“ restoranas. Laikas 11.00-18.00val.
Visus šachmatininkus dielius ir mažus kviečiame Liepos 6-ta dieną- Valstybės dieną-Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną,paminėti prie šachmatų lentų!
Subūrkite savo komandas ir įrodykite,kad esate stipriausi ir nenugalimi!

Vyks greitųjų šachmatų turnyras ir didžiųjų lauko šachmatų komandinis turnyras, kur laukia netik proto mankšta ,bet ir raumenų!

 

 

Komandinio_greitųjų_šachmatų_turnyro_prie_Šventosios_upės_nuostatai

Print Friendly

Adolfo Ramanausko-Vanago atminimo tradicinis greitųjų šachmatų turnyras

Birželio 19d. Alytuje vyko Adolfo Ramanausko-Vanago atminimo tradicinis greitųjų šachmatų turnyras.
Suaugusiųjų turnyre dalyvavo 46 šachmatininkai. Martynas Dolmantas iškovojo II-ąją vietą , o Normantas Noreiką šeštą vietą jaunių iki 18-kos metų grupėje. Virginija Savickienė moterų grupėje užemė I-ąją vietą.
Vaikų iki 11 metų turnyre užtikrintai I-ąją vietą tarp mergaičių ir II-ąją bendroje įskaitoje iškovojo Agnė Mickūnaitė.
Nuotrauka1471

Rezultatai

Print Friendly

Penkios šachmatų partijos ant penkių piliakalnių

Ketvirtadienio rytą (06.17) būrelis šachmatininkų leidosi į kelionę ieškoti Ukmergės rajone esančių piliakalnių. Pagal neformalaus ugdymo programą ,,Šachmatai- linksmai,išradingai ir aktyviai’’ , tikslas buvo rasti piliakalnį ir į jį užlipus sužaisti šachmatų partiją.
Pirmajį , Vaitkuškio piliakalnį esantį Varinės kaime radome gana lengvai. Nors jei neišmintas mažas tekelis į mišką, būtų tekę pavaikščioti ilgiau, nes šis piliakalnis apaugęs lapuočiais ir paprastai jo nesimato. Įdomu koks vaizdas atsivertų praretinus mažaverčius medžius ir krūmus?
DSC_0422
Antras mūsų laukė Juodausių piliakalnis. Vadovavomės nuoroda, kad jis yra prie Duoburio upelio ,tai pirmiausia radome jį. Gražus upeliukas įtekantis į Šventąją. O netoli jo santakos su Šventosios upe stūkso ir piliakalnis. Jis taip pat visas apaugęs medžiais. Nuo jo, jei ne medžiai ,atsivertų nuostabus Šventosios vaizdas. Skaityti šį įrašą daugiau »

Print Friendly

Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių greitųjų bei žaibo čempionatai

Gegužės 21-22 dienomis Molėtų raj. Dubingiuose vyko Lietuvos vaikų, jauniučių ir jaunių greitųjų bei žaibo čempionatai.
Šeštadienį žaibo čempionate prie šachmatų lentų kovojo 180 šachmatininkų, kurie žaidė šešiose amžiaus grupėse. Žaibo turnyras reikalauja geros reakcijos ir greito skaičiavimo, nes partijai sužaisti yra skiriamos tik 3 minutės plius 2 sekundes už padarytą ėjimą. Aštuonmečių grupėje sėkmė lydėjo Ukmergės sporto centro mergaitės. Agnė Mickūnaitė iškovojo antrą vietą , Liepa Šarkaitė užemė trečią vietą. Abi mergaitės yra Užupio pagrindinės mokyklos pirmokės, šachmatais žaidžia nuo penkerių metų.

O sekmadienį į greitųjų šachmatų čempionatą atvyko net 286 šachmatininkų. Daugiausia vaikų žaidė dešimtmečių grupėje net 81. Ugnė Šniuikaitė užemė šeštą vietą tarp mergaičių. Vaikų iki aštuonių metų grupėje žaidė 52 mažieji šachmatininkai. Agnė Mickūnaitė paskutiniame aštuntame rate pralaimėjo turnyro čempionui Neimantui Viliušiui ir vėl teko džiaugtis antrąja vieta mergaičių grupėje. O bendroje įskaitoje penkta vieta iš 52! O Liepai Šarkaitei pritrūko tik sėkmės iki medalio, kartu su trečios vietos laimėtoja Juknevičiūte Eva iš Tauragės surinko po penkis taškus, bet pagal papildomus rodiklius Liepai atiteko ketvirta vieta.
A. Mickūnaitė pirma iš kairės,L.Šarkaitė pirma iš dešinės
REZULTATAI
Greitųjų šachmatų čempionatas
Žaibo čempionatas

Print Friendly

2016.05.19 apsilankymas Linkuvos socialinės globos namuose

SDC13925SDC13926
Pagal neformalaus ugdymo programą ,,Šachmatai- linksmai,išradingai ir aktyviai’’ gegužės 19 dieną su vaikais aplankėme Linkuvos socialinės globos namus. Šiuose namuose gyvena 300 su įvairia negale žmonių.
Pirmiausia apžiūrėjome kuo neįgalūs žmonės užsiima laisvalaikiu. O moka jie viską: pina iš vytelių, keramikos užsiėmimai, įvairūs rankdarbiai, dirbiniai iš odos, žvakių gamyba, medžio dirbiniai ir kita. O šiandiena globos namų gyventojai gavo dovaną dar vienai veiklai: didžiuosius lauko šachmatus . Šachmatus, kaip ir prieš metus Ukmergės miestui, padovanojo asociaja ,,Gigant Chess‘‘, kuriai vadovauja Gintas Zybartas. Šachmatų klubas ,,Juodasis rikis‘‘ padovanojo turnyrinių šachmatų komplektą. Taip pat ir mes,šventės svečiai, gavome dovanų neįkainuojamų rankų darbo suvenyrų.
Po iškilmingo šventės atidarymo, didžiaisiais šachmatais pirmą ėjimą simboliškai padarė Linkuvos socialinės globos namų direktorius Saulius Žaromskis. Visiems norintiems susipažinti su šachmatų žaidimu Gintas Zybartas pravedė pamokėlę apie šachmatų figūrų ėjimus. Martynas Dolmantas ir Normantas Noreika su didžiaisiais šachmatais pademonstravo žaibo partiją, kai kiekvienam yra skirta tik 5min iki partijos pabaigos. Vaikai žaidė šachmatais su globos namų šachmatininkais, kas nemokėjo žaisti paaiškindavo ėjimus,pamokindavo. Gera buvo stebėti kaip vaikai paprastai,nuoširdžiai bendrauja su negalią turinčiais žmonėmis.
Pakeliui namo dar aplankėme Burbiškio dvarą, kur dar spėjome pasigrožėti žydinčiomis tulpėmis.
SDC13938

SDC13960SDC13958

Daugiau nuotraukų

Print Friendly
Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Varžybų nuotraukų galerija
Archyvas
Who's Online
3 visitors online now
0 guests, 3 bots, 0 members
Statistika