Greitųjų šachmatų turnyras ,,Vilkmergė-2016“

img_4244
Lapkričio 12-13 dienomis Taujėnų dvare įvyko greitųjų šachmatų turnyras ,,Vilkmergė -2016“.
Dalyvavo 130 šachmatininkų, kurie žaidė penkiuose turnyruose ir sužaidė 782 partijas.
vaikai-iki-8-metu

Rezultatai

Dėkojame Vijolei Ivanauskiene už nuotraukas
Nuotraukų galerija
img_4133
img_4328

Print Friendly

,,Vilkmergė-2016“

Kaip ir kasmet kviečiame šachmatininkus atvykti į nuostabų Ukmergės rajono Taujėnų dvarą greitųjų šachmatų turnyrą ,,Vilkmergė-2016“.
Vilkmergė (2)
GREITŲJŲ ŠACHMATŲ TURNYRO ,,VILKMERGĖ -2016‘‘ NUOSTATAI

I. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
Tarptautinės greitųjų šachmatų varžybos, skirtos populiarinti šachmatų sportą moksleivių, vaikų ir suaugusiųjų tarpe.
II. VYKDYMO LAIKAS IR VIETA
Turnyras vyks Taujėnų dvare (Taujėnų mst., Ukmergės raj.), 2016 m. lapkričio 12-13d. Registracija lapkričio 12d., 9.00 – 10.30 val. Varžybų pradžia – 11.00 val. Turnyro uždarymas lapkričio 13 d., ~16 val.
Lapkričio 12d.(šeštadienį), 18.00 val ,,Žaibo,, turnyras
III. DALYVIAI IR PROGRAMA
Dalyviai skirstomi į amžiaus grupes:
A turnyras 1 grupė – suaugusieji, 2 grupė – jaunučiai (2002 m. g. ir jaunesni).
B turnyras 3 grupė – vaikai (2006 m. g. ir jaunesni).

Skaityti šį įrašą daugiau »

Print Friendly

Berzgainių,Pilionių, Paželvių, Parijos, Bartkūnų,Sukinių piliakalniai,Barzdos ir Raganos kalnai,Moko akmuo

Sekmadienio rytą šachmatininkai vėl išsiruošė ieškoti nuotykių ir piliakalnių Ukmergės rajone, taip prisidėti prie ,,Europos judriosios savaitės‘‘ renginių Ukmergėje.
berzgainiu-piliakalnis
Kelionę pradėjome nuo Berzgainių piliakalnio, nors jame jau ir buvome. Tačiau jis toks gražus, kad ten traukia sugrįžti. Šį kart ten sutikome svečius iš Vilniaus, kurie ,,Europos paveldo dienomis‘‘ lankė žymias vietas. Smagu, kad užsuko ir į Ukmergės rajoną.
Toliau patraukėme prie Pilionių piliakalnio,dar jis vadinamas Mateikiškiai, Majakas . Apie jį yra ir ne viena legenda, kad jį supylė milžinas, kad baudžiauninkai supylė kapą dideliam ponui, kad ten vyko didelės kautynės ir neapseita be Napoleono, kad ir jo turtus ten galima rast. O dabar ten užlipus galima rasti Witoldo Kwietkowskio (Kwiatkowskiego) antkapinę plokštę su užrašu, nes ten kažkada buvo įrengtos kapinės. Piliakalnis ir jo teritorija labai gražiai sutvarkyta.
piliakalniai-30-copy
Visai kitas vaizdas mus pasitiko ieškant Paželvių piliakalnio. Net sutikti vietiniai vaikai negalėjo pasakyt, kur tas piliakalnis galėtų būti, nors ištiktųjų jis buvo vos už keliasdešimt metrų. Apaugęs krūmynais, nešienauta žolė ir tik visus piliakalnius žymintis betoninis stulpas išdavė jo buvimo vietą. Bet piliakalnis yra toks pamirštas visų, kad ant betoninio stulpo dar likus Lietuvos TSR žymintis užrašas…O legenda pasakoja, kad ant piliakalnio viršaus mišių metu pasirodydavo juoda karieta traukiama juodų žirgų ,kurie pašėlusiu greičiu lėkdavo link Želvelės upelio. Skaityti šį įrašą daugiau »

Print Friendly

Dviračių krosas „Rieda ir maži, ir dideli“

Rugsėjo 16 dieną Ukmergės miesto stadione vyko pirmą kartą sporto centro organizuotas dviračių krosas ,,Rieda ir maži ir dideli“. Viso dalyvavo 64 dviratininkai. Iš jų 18 šachmatininkų: Viltė Amankavičiūtė, Ineta Noreikaitė, Ugnė Šniuikaitė, Žygimantas Atkočiūnas, Žilvinas Atkočiūnas, Aidas Jasiulionis, Benas Krikštaponis,Pijus Šlubelis, Vainius Padolskis, Ugnius Padolskis, Normantas Noreika, Martynas Dolmantas, Paulius Savickas, Medas Savickas, Meiras Lyderis, Modestas Sejonas ir suaugusiųjų grupėje šachmatininkams atstovavo Tatjana Sokolova ir Virginija Savickienė.

20160916_16002220160916_163655

 

20160916_162008
Šachmatininkai netik dalyvavo bet ir visoses grupėse pateko tarp prizinikų. Sveikiname brolius Žygimantą ir Augustą Atkočiūnus, Pijų Šlubelį, Modestą Sejoną, Paulių Savicką!
20160916_16342420160916_162522

 

20160916_164305

DAUGIAU NUOTRAUKŲ INGRIDOS POCIŪTĖS ALBUME  Dviračių krosas „Rieda ir maži ir dideli“ 2016

Print Friendly

Europos šachmatų čempionatas Prahoje

lietuvos-delegacija
Tyliai ir be jokio įrašo ar net trumpos žinutės Lietuvos šachmatų federacijos internetiniame puslapyje rugpjūčio 17- 28 dienomis Prahoje vyko BM8-18 Europos klasikinių šachmatų čempionatas. Tik nuvykus į viešbutį,kur turėjome gyventi, laukė nemalonus siurprizas. Pasirodo, mūsų delegacija užregistruota per vėlai ir vietų gyventi viešbutyje, kuriame ir turėsime žaisti neliko. Turime važiuot į kitą galą Prahos. Mažytis nesusipratimas tik dėl to, kad šachmatų federacijos direktorius neskaito laiškų ir neinformuoja apie pasikeitimus. Po ilgos kelionės autobusu sedėjom ant lagaminų ir nuoširdžiai pavydėjom kaimynam Latviam, kurie tokių problemų neturėjo. Pavydu buvo kaimynams , kad ir informacija Latvijos federacijos puslapyje buvo nuolat atnaujinama apie jaunųjų šachmatininkų dalyvavimą.

Skaityti šį įrašą daugiau »

Print Friendly
Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Varžybų nuotraukų galerija
Archyvas
Who's Online
1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members
Statistika