Archyvas ‘ Ukmergė ’ kategorija

Ukmergės rajono žaibo čempionatas 2017

 

Birželio 17 d. vyko Ukmergės rajono šacmatų žaibo čempionatas. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Pirmą vietą iškovojo Audrius Kamarauskas. Antra vieta- Anatolijus Kornejev ,trečia vieta -Normantas Noreika. Jaunių iki 16 metų grupėje nugalėjo Normantas Noreika, antras- Kevinas Kuznecovas, trečias- Artūras J Mecelis.

Rezultatai

GREITŲJŲ ŠACHMATŲ TURNYRAS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

„Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“

A turnyro rezultatai 

Skaityti šį įrašą daugiau »

Naujametinis greitųjų šachmatų ir šaškių turnyras


Žiemos šventėms praūžus šachmatininkai susirinko į Vilkmergės restoraną apžvelgti prabėgusių metų ir sudalyvauti Naujų metų šachmatų ir šaškių turnyre.Jau tradicija tampa, kad šiame turnyre žaidžia ne tik vaikai,bet ir tėvai. Šaškių turnyre žaidė šachmatininkų vaikų mamos, tėčiai, seneliai, broliai. Tarp vaikų nugalėtoju tapo Mindaugas Šlapikas, antra vieta – Žilvinas Atkočiūnas, trečias- Matas Gavrilovas.
Turnyro nugalėtoju tapo nei vienos partijos nepralaimėjęs Vladislovas Skapas,o tarp moterų geriausiai sekėsi Raimondai Šniuikienei. Raimonda nenusileido tik nugalėtojui V.Skapui ir iškovojo antrą vietą bendroje įskaitoje.

Keturiasdešimt šeši šachmatininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse.
Iki aštuonių metų grupėje nugalėtojais tapo Gustas Morkūnas, Germantas Savičiauskas ir Mindaugas Tarulis. Tarp mergaičių prizininkės: Rimantė Laužikaitė, Ineta Noreikaitė,Liepa Šarkaitė. Skaityti šį įrašą daugiau »

GREITŲJŲ ŠACHMATŲ TURNYRAS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Tradiciškai kviečiame šią svarbią dieną paminėti prie šachmatų lentų!

Nuostatai varžybų kalendoriuje

Atsisiusti nuostatus (.doc)

Šachmatų simultanas su Stanislovu Markevičiumi

Gruodžio 23 d. vaikai buvo pakviesti į Šešuolius sužaisti simultaną su Stanislovu Markevičiumi.Stanislovas buvęs garsaus šachmatininko Vlado Mikėno mokinys. Turnyrą suorganizavo Šešuolių bendruomenės pirmininkas Stasys Budraitis. Ir tai tas kartas kai nesinori kalbėti apie laimėtas ar pralaimėtas partijas, nes sutikti žmonės tokie įdomūs, kad gaila jog per šachmatus neužteko laiko daugiau pabendrauti.

Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Archyvas
Who's Online
1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members