Vilnius 1 – – 1
Tauragė – – 1 1
8 8 8 24

20150418_190057
Balandžio 18d. Vilkaviškyje vyko tradicinės greitųjų šachmatų varžybos ,,Suvalkijos pavasaris 2015,,.
Dalyvavo 17 Ukmergės sporto centro šachmatininkų.Viso rungtyniavo 150 dalyvių trijose amžiaus grupėse.
Vaikų iki septynių metų grupėje pirmą vietą tarp mergaičių ir antrą tarp trisdešimties jaunųjų šachmatininkų iškovojo Agnė Mickūnaitė, o antrą vietą tarp mergaičių iškovojo Liepa Šarkaitė.
Liepa Šarkaitė,Agnė Mickūnaitė(iš dešinės)
Vaikų iki 11 metų grupėje dalyvavo daugiausia šachmatininkų net 88. Puikiai sek4si Artūrui Meceliui jis iškovojo antrą vietą. Vlada Sokolova buvo antra tarp mergaičių, o Žiedė Daujadaitė užemė trečią vietą.20150418_185648Žiedė Daujadaitė(pirma iš kairės)
Vaikų iki 15 metų grupėje geriausiai sekėsi Normantui Noreikai ir Martynui Dolmantui,jie pasidalino 9-10 vietas tarp 32 šachmatininkų.
Neliko neapdovanoti ir prizinių vietų neiškovoję vaikai, visiems buvo įteiktos remėjų dovanėlės.