2015m. Lietuvos vaikų – jaunučių ir jaunių žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai

Nuotrauka0625
Gegužės 23-24 dienomis Molėtų rajone Dubingiuose vyko 2015m. Lietuvos vaikų – jaunučių ir jaunių žaibo čempionatai. ,,Žaibo,,čempionatas sėkmingas buvo Ukmergės sporto centro šachmatininkei Vladai Sokolovai , mergaičių iki dešimties metų grupėje iškovojo trečią vietą. Martynas Dolmantas laimėjo šešias partijas iš devynių ir iki 14 metų grupėje užemė dešimtą vietą tarp 60 dalyvių.
Greitųjų šachmatų čempionate dalyvavo net 282 šachmatininkai. Geriausiai sekėsi mergaitėms iki aštuonių metų grupėje. Ugnė Šniuikaitė ir Agnė Mickūnaitė surinko po penkis taškus, kaip ir trečios vietos nugalėtoja.Tačiau pagal papildomus rodiklius joms atiteko ketvirta ir penkta vietos. O Liepa Šarkaitė su keturiais taškais liko septinta.
Iki dvylikos metų grupėje Artūras Mecelis užemė dešimtą vietą, o Martynas Dolmantas tryliktą vietą tarp keturiolikmečių.