Kalėdinis greitųjų šachmatų turnyras ,,Grand Prix Beginner “

Gruodžio 18d., Kaune vyko Kalėdinis vaikų greitųjų šachmatų turnyras ,,Grand Prix Beginner“ . Dalyvavo 84 šachmatininkai iki dvylikos metų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Kėdainių bei Ukmergės šachmatinikai. Vaikai sužaidė po septynias partijas. Per uždarymą apsilankė Kalėdų senelis, kuris nugalėtojus pasveikino ir apdovanojo taurėmis, medaliais, diplomais, o kam mažiau pasisekė daiktiniais ir saldžiais prizais. Vėl puikiai sužaidė Ukmergės sporto centro mergaitės. Aštuonmečių vaikų grupėje Liepa Šarkaitė iškovojo II-ąją vietą. Tik pustaškiu, atsiliko Ineta Noreikaitė ir užemė ketvirtą vietą, o Viltė Viktorija Kavaliauskaitė liko penkta.
Agnė Mickūnaitė jau kelintas varžybas kovoja ne su bendraamžiais, o vyresniais vaikais ir jiems nenusileidžia. 2007 metų gimimo grupėje Agnė iškovojo antrąją vietą, o Ugnė Šniuikaitė užemė trečiąją vietą. Vaikų iki dvylikos metų grupėje Vladislava Sokolova taip pat tapo prizininke, iškovojo trečią vietą. REZULTATAI