Šeimyniškėlių (Vorutos) ir Svirnų (žiogų) piliakalniai (Anyksčių raj.)

Pernai metais turėjom ambiciją aplankyti visus Ukmergės piliakalnius, dar keletas jų Ukmergėje mūsų laukia, o šiandien stratavom su dar ambicingesniu projektu: iki 2018m. Liepos 6 dienos sužaisti šimtą simbolinių šachmatų partijų ant šimto Lietuvos piliakalnių:) Turiu įtarimą, kad mes atsibosim visiems su savo kalnais, bet mums smagu ir tuo dalinamės!

Šiandien užlipom ant vieno gražiausių Anyksčių ŠEIMYNIŠKĖLIŲ (VORUTOS) PILIAKALNIO.

Piliakalnį juosia du upeliai labai gražiais pavadininmais Varelis ir Volupis. Ant piliakalnio stovėjo Vorutos pilias ir šiomis dienomis  yra siekiama atstatyti pilį.

Dėl kelio darbų nepavyko privažiuot iki Liudiškio piliakalnio. Ir vėl nesekmė ieškant Marijampolio ir Šovenio piliakalnių.Buvome kažkur šalia,bet nuorodų kai nėra nežinia kuriuo lauko keliuku sukt…(vėl išnagrinėjus žemėlapius ir jau matytus realius vaizdus buvom netoli tikslo):)O vietiniai pirmą kart girdėjo,kad šalia jų yra piliakalniai:) Tad šį kart dar užlipom į SVIRNŲ(ŽIOGŲ) piliakalnį, esantį netoli kelio Anykščiai – Ukmergė.

Tai irgi vienas didesnių piliakalnių, į kurį užlipus atsiveria nuostabūs mūsų šalies gamtovaizdžiai.  Nuotykius baigėm padėdami išvilkti užklimpusią vilniečių mašiną prie piliakalnio papėdės:)

Daugiau nuotraukų GALERIJOJE 

Print Friendly, PDF & Email
Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Archyvas
Who's Online
1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members