Šachmatų fiesta „Šiaurės Lietuvos taurė 2015“

Auguste (pirma is kaires

Kovo 6-8 dienomis Biržuose vyko tradicinės greitųjų šachmatų varžybos ,,Šiaurės Lietuvos taurė 2015“.
Jose dalyvavo septyni Ukmergės sporto centro šachmatininkai Augustė Ratkevičiūtė, Žiedė Daujadaitė, Neringa Mecelytė, Pijus Šlubelis, Normantas Noreika, Martynas Dolmantas, Artūras Mecelis.
,,Žaibo“ turnyre tarp mergaičių iki 10 metų nugalėtoja tapo Augustė Ratkevičiūtė, o Martynas Dolmantas užemė 4 vietą tarp berniukų iki 14 metų. Trenerė Virginija Savickienė buvo trečia tarp moterų.

Zaibo nugaletojai
Greitųjų šachmatų turnyre jaunučių grupėje geriausiai sužaidė Martynas Dolmantas ir Normantas Noreika surinkę po 5 taškus iš devynių galimų. Sėkmingas turnyras buvo ukmergiškiams vaikų iki 10 metų grupėje Augustė Ratkevičiūtė užemė trečią vietą, o Žiedė Daujadaitė liko ketvirta tarp mergaičių. Pijus Šlubelis laimėjo šešias partijas iš devynių ir užemė 10 vietą tarp 40 dalyvių.