Lietuvos vaikų greitųjų ir žaibo čempionatai

SVEIKINAME AUGUSTĘ RATKEVIČIŪTĘ IR NAGLĮ GUTAUSKĄ IŠKOVOJUS ČEMPIONATE BRONZOS MEDALIUS!!!

Naglis Gutauskas ir Auguste Ratkeviciute

Šeštadienį ir sekmadienį ,gegužės 10-11 dienomis, Dubingiuose vyko Lietuvos vaikų greitųjų ir žaibo čempionatai.

Žaibo čempionate viso dalyvavo  127 šachmatininkai iki aštuoniolikos metų. Ukmergei atstovavo penkiolika Ukmergės sporto centro šachmatininkų. Daugeliui tai buvo pirmas čempionatas. Ir puikiai debiutavo mergaitės iki dešimties metų. Augustė Ratkevičiūtė iškovojo čempionate trečią vietą ,o Emilija Verbickaitė liko ketvirta. Tarp berniukų geriausiai sekėsi Artūrui Meceliui ir Martynui Dolmantui.

O sekmadienį į greitųjų šachmatų čempionatą atvyko dar daugiau šachmatininkų viso 222. Vaikų iki aštuonių metų grupėje dalyvavo 36 šachmatininkai. Atkakli kova dėl čempiono vardo vyko visus aštuonis ratus. Šešias partijas laimėjęs ir dvi pralošęs  Naglis Gutauskas iškovojo trečią vietą . Tarp mergaičių šioje grupėje iki medalių nedaug pritrūko ukmergiškėms Augustei Ratkevičiūtei ir Ugnei Šniuikaitei, jos užemė ketvirtą ir penktą vietas. Taip pat puikiai čempionate  debiutavo Pijus Šlubelis, bei pačios mažiausios Ukmergės sporto centro šachmatininkės penkių metų   Liepa Šarkaitė bei Agnė Mickūnaitė.

Vaikų iki dešimties metų grupėje žaidė 52 šachmatininkai. Tik sėkmės pritrūko Artūrui Meceliui iki medalio. Net penki žaidėjai po aštuonių ratų surinko vienodai taškų ir dalinosi 3-7 vietomis, ir tik  papildomi rodikliai nulėmė, kad Artūras medalio neiškovojo.

Vaikų iki dvylikos metų grupėje dalyvavo daugiausia šachmatinikų net 62. Šioje grupėje geriausiai  iš ukmergiškių sužaidė Ugnius Padolskis ir Normantas Noreika.

REZULTATAI

Žaibas

Greitieji

Nuotraukų galerija

 

Print Friendly, PDF & Email

Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Archyvas
Who's Online
3 visitors online now
0 guests, 3 bots, 0 members