Tarpmokyklinės šachmatų varžybos

DSC_0225
Vasario 5 dieną , vyko Ukmergės Sporto centro organizuotos Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių šachmatų varžybos. Jose dalyvavo keturių miesto mokyklų mokinių (gim. 1997 m. ir jaun.) komandos, kurias sudarė trys berniukai ir viena mergaitė. Burtai lėmė, kad stipriausios komandos susitiko jau pirmame rate, tai  pernai metų nugalėtojai Senamiesčio  pagrindinė mokykla ir Užupio pagrindinės  mokyklos komanda. Kova vyko iki paskutinių minučių ir komandinis rezultatas buvo lygiosios. Kitose susitikimose gerokai jaunesni užupiečiai ir Senamiesčio mokyklos šachmatininkai DSC_02274:0 lengvai  įveikė abi gimnazijos komandas. Tad pirmą vietą nulėmė tik papildomi rodikliai. Senamiesčio pagrindinės mokyklos šeštokas  Martynas Dolmantas laimėjo prieš Užupio pagrindinės mokyklos trečioką Ugnių Padolskį, tai nulėmė kad pereinamąją taurę ir pirmą vietą jau trečius metus išeilės iškovojo Senamiesčio pagrindinė mokykla. Antra vieta atiteko Užupio mokyklos komandai. Jono Basanavičiaus gimnazija užėmė trečią vietą ir ketvirti liko Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai.

Nugalėtojai iškovojo teisę dalyvauti respublikinėse bendrojo lavinimo mokyklų  šachmatų varžybose, kurios įvyks Kaune vasario 15dieną.
Diplomais buvo apdovanoti geriausiai sužaidę asmeninėje įskaitoje. Prie pirmos lentos – Martynas Dolmantas, prie antros – Artūras Mecelis, prie trečios – Modestas Sejonas, prie ketvirtos – Ieva Lukoševičiūtė.
Varžybų vyr. teisėja Virginija Savickienė.

Varžybų akimirkas galite pamatyti čia.

Print Friendly, PDF & Email

По желанию заказчика sochinenienatemu.com по ценам производителя, звоните.
Artimiausiu metu rengiamos varžybos
  • Artimiausiu metu renginių nenusimato
Šiuo metu vykstančios varžybos
  • Šiuo metu vykstančių renginių nėra
Archyvas
Who's Online
1 visitors online now
0 guests, 1 bots, 0 members